LEDEN ve třídě ZŠS IV

LEDEN je poslední měsíc prvního pololetí. Pilně jsme se učili a také jsme kreslili hezké obrázky. Naše paní asistentka Katka nás seznámila s významem svátku Tří králů. Martin s Lukášem navštívili snoezelen, kde se věnovali relaxaci. Všichni jsme se zúčastnili projektového dne metodika prevence. Probírali jsme různá nebezpečí, která by nám mohla hrozit, a poučili jsme se, jak jim předcházet. Poslední lednový den nám paní učitelka rozdala pololetní vysvědčení.

Žáci ZŠS IV. a Mgr. Alena Hořínková