Atletické dopoledne Bez Bariér

S příchodem jarního počasí jsme se již podruhé zúčastnili akce Atletiky Bez Bariér. Tento spolek sdružující handicapované sportovce opět připravil pro naše žáky Atletické dopoledne Bez Bariér na stadionu Dukla.

Děti poměřily své síly ve čtyřech disciplínách. Zaběhly si 60 m, skočily do dálky, hodily míčkem a oběhly si stadión na dráze 400 m. Výkony dětí se zapisují a po skončení Atletických dopolední mohou děvčata a kluci porovnávat své postupné zlepšení. I tentokrát padlo spoustu osobních rekordů a děti byly nadšené. Za svoji snahu obdržely diplom a malou sladkost.

Cílem těchto Atletických dopolední je připravit děti na účast na letošním 12. ročníku Školního atletického parapoháru, ale také je přimět k pravidelnému sportování a vést k radosti z pohybu. A nás sportovat baví a těšíme se na příště!

Mgr. Pavla Bišková

© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena