Červen v naší třídě

1. června jsme oslavili Den dětí zajímavou akcí. V respiriu naší školy se konalo vystoupení nevidomého hudebníka Pavla Diblíka, který hraje krásně na klávesy a na klarinet. Doprovázel ho muzikoterapeutický soubor Mlima Jua a showman Honza Antoch, který pořad moderoval a dokázal pěkně rozproudit zábavu. Byl to pro nás všechny nezapomenutelný zážitek. Červnových akcí bylo více, ale my všichni už se teď těšíme hlavně na prázdniny.

Tak ať se nám všem vydaří!!!

Žáci ZŠS V. a Mgr. Alena Hořínková

Fotka 3