Červen 2017/2018 v ZŠ VIII. (7., 8.)

Závěr školního roku byl jako vždy nabitý událostmi a akcemi. Určitě se nepodaří vyjmenovat vše, čeho se naše třída zúčastnila, či co jsme společně podnikli. Červen jsme zahájili návštěvou pardubického letiště, pokračovali jsme výletem naší třídy do Lázní Bohdaneč, kde jsme navštívili rybí sádky, vyslechli si velmi zajímavý výklad, potom jsme si prohlédli daňky, jeleny a muflony na farmě a na závěr jsme u Bohdanečského rybníku vylezli na dřevěnou rozhlednu a pozorovali vodní ptáky. Společně jsme se také zúčastnili Dne Pardubického kraje, prožili jeden den v Pohádkové zahradě….

Mgr. Irena Bláhovcová