Červen v ZŠS I

V červnu jsme měli a máme akcí i práce nad hlavu. Oslavili jsme svátek dětí soutěžemi na Dětském dni na Dubině. Účastnili jsme se atletického čtyřboje na stadionu Hvězda, kde jsme soutěžili v běhu, hodu míčkem a skoku do dálky. Vyhráli jsme hezké ceny a akci si užili. Také jsme opět navštívili statek Apolenka, kde jsme pomáhali s krmením zvířátek. Vydařenou akcí bylo i společné setkání speciálních tříd a praktické školy dvouleté v parku Na Špici. Opékali jsme vuřty a hezky jsme si zazpívali.

Mgr. Ivana Křivková