Den Země v ZŠS VII.

Dne 22. 4. 2022 jsme se účastnili projektového dne Den Země. V komunitním kruhu jsme pracovali s globusem, vyhledávali informace na interaktivní tabuli. Povídali jsme si o ochraně přírody, o třídění odpadů a o vlivu znečištění přírody na naši planetu. Vypracovávali jsme pracovní listy, třídili odpady do kontejnerů a hovořili o recyklaci, uváděli jsme příklady z běžného života. Na úplný závěr jsme si zhodnotili celé dopoledne.

Mgr. Andrea Hovorková

© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena