Družina v červnu

Měsíc červen je mezi dětmi nejoblíbenějším měsícem v roce. Všichni jsme plni očekávání, jaká dobrodružství nás čekají o prázdninách. Oslavili jsme Den dětí, soutěžili, zpívali a tančili na školním hřišti, a také jsme ukončili a zhodnotili celoroční hru.

Navštívili jsme domeček v Medlešicích, kde naše děti tráví většinu času. Pracovnice DSS nás spolu s dětmi provedli, ukázali nám svoje pokojíčky a nádhernou zahradu. Připravili si pro nás občerstvení a v příjemné náladě jsme spolu strávili krásné letní odpoledne. Děkujeme.

Abychom se navnadili na prázdniny, vypravili jsme se na výlet do parku Na Špici. Rozloučili jsme se se školním rokem opékáním vuřtů, vydováděli se na dětském hřišti a nasáli jsme prázdninovou atmosféru vůní vody.

Přejeme všem hezké prázdniny a budeme se těšit na shledanou v září.

Fotka 6

Fotka 5