Družina v lednu

V lednu jsme si v družince užili pestrých zážitků. Stavěli jsme domy z lega a pěnových kostek. Oslavili jsme svátek Třech králů-vytvořili jsme obrázek Kašpara, Melichara a Baltazara. V zimní dílně jsme vyrobili sněhové vločky. Ty nám šly moc pěkně, protože za okny bylo bílo a krásně sněžilo. Abychom chvíli pobyli na čerstvém vzduchu navštívili jsme školní zahradu, zde starší spolužáci vytvořili z hromady sněhu IGLÚ. Nebo snad sněhovou prolézačku? Moc jsme si to užili.

Fotka 6

Fotka 4