Adventní čas v naší družince

Poslední měsíc v roce patřil krásnému adventnímu času.

Vánoční čas je ve školní družině tím nejkrásnějším obdobím z celého roku. Připravovali jsme se na příchod Mikuláše a „pekla peklíčka, kde je hodně teplíčka,“ a aby nám to v družince pěkně vonělo, napekli a nazdobili jsme si spoustu sladkých perníčků. Seznámili jsme se s vánočními tradicemi a zvyky, vyráběli vánoční přáníčka a strojili stromeček. Také jsme se byli podívat na vánoční strom v našem městě. Pro rodiče a blízké jsme si připravili na den otevřených dveří „Andělské tvoření“,vánoční dílničku, na které jsme si vyrobené ozdoby a dárečky z keramiky namalovali.

Posezení s rodiči a blízkými dětí u vánočního stromečku bylo velmi příjemné zastavení před Vánoci a doufáme, že si to děti i jejich blízcí užili stejně jako my.

Fotka 10

Fotka 9