Družina v únoru

V měsíci únor nás ve družince čekalo překvapení. Navštívili jsme cukrárnu v Pardubicích, vyzkoušeli si povolání cukráře a zdobili perníčky. Výlet se nám moc líbil. Týden, kdy se slavil Valentýn, jsme si hodně povídali o lásce, rodině, kamarádech. Děti si pyšně odnášely své výrobky domů, se vzkazem: “Máme Vás rádi“. Naším hlavním únorovým tématem byl Masopust, symbol legrace a zábavy. S dětmi jsme vyráběli masopustní masky, povídali si o zvycích, které se pojí s tímto svátkem, zatancovali si a zasportovali. Už se těšíme na příště.

Fotka 12

Fotka 11