Exkurze na Střední škole automobilní v Holicích

Dne 7. 2. 2018 se žáci druhého stupně zúčastnili exkurze na Střední škole automobilní v Holicích. Žákům byly předvedeny obory, které se na automobilní škole nachází. Měli tak možnost si rozšířit nejen informace o pracovních kvalifikacích, ale také si vyzkoušet na „vlastní kůži“, co takové obory obnáší. V rámci tohoto programu nechyběla ani možnost ověřit své dovednosti na trenažéru pro řízení automobilu, motorky a nákladního auta.

Mgr. Jan Metelka