Hurá, jsme třetí! Úspěch v soutěži Den Země 2021

Hurá, jsme třetí!

Krajským koordinátorem EVVO byla spuštěna osvětová soutěž Den Země 2021 v Pardubickém kraji.

Školy, ekocentra a další organizace působící v oblasti EVVO v Pardubickém kraji  se do ní mohly zapojit v podobě vytvoření 2-3 minutového videa, které bude vzdělávací a zaměřené na určitou oblast životního prostředí dle výběru autora.

Soutěžní videa byla umístěna na webu www.ekoosveta.cz

Návštěvníci webu mohli hlasovat pro nejlepší video a první tři videa s nejvíce hlasy získala finanční odměnu 10 000 Kč.

No, a právě naše video „Odpadové hospodářství ve škole – jedna z cest k ochraně planety“ – obdrželo 2404 hlasů a skončilo na krásném třetím místě z celkových 14 zúčastněných soutěžících.

Anička nás ve videu provází svátkem Dne Země a ukazuje, jak pomáháme chránit přírodu přímo u nás ve škole.

Autorkou tohoto krásného videa je paní učitelka Lucie Schejbalová, které patří velké poděkování a gratulace nás všech, dětí, žáků a pedagogů.

Gratulaci vyjádřila paní učitelce i paní Ing. Daniela Spisová, PhD., organizátorka soutěže, které se video velice líbilo.

3 vítězná videa jsou ke shlédnutí na https://ekoosveta.cz/den-zeme-2021/

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena