Informace o ŠD, obědy, keramika

Vážení rodiče,

Vážení rodiče, děkujeme Vám za trpělivost ohledně uzavření naší školy, snad se už bude situace jenom zlepšovat. Školní družina je od 25. 5. 2020 bez poplatku. Peníze za období duben až červen budou vráceny na účet do konce června 2020. Poměrná částka za zájmový útvar – keramika, bude předána rodičům v kanceláři školy. Informace ohledně obědů bude upřesněna do 15. srpna 2020. Přejeme dětem i rodičům krásné prázdniny. Monika Brázdová, DiS. vedoucí vychovatelka ŠD.

© 2020, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena