INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE O VYDÁNÍ KRIZOVÝCH OPATŘENÍCH VLÁDY KE Covid-19 od 12. 4. 2021

INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

O VYDÁNÍ KRIZOVÝCH OPATŘENÍCH VLÁDY KE Covid-19

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 6. dubna 2021 Vám oznamujeme, že od 12. dubna 2021 se povoluje osobní přítomnost dětí a žáků ve škole pouze tehdy, pokud nemají příznaky COVID-19, podstoupili neinvazivní preventivní antigenní test ve frekvenci 2x týdně /pondělí a čtvrtek bezprostředně po příchodu do školy/, který si provádí sami, nebo s pomocí zákonného zástupce nebo doloží potvrzení, že od onemocnění COVID-19 neuplynulo od doby izolace více než 90 dní.

Ve škole dodržujeme veškerá protiepidemická opatření. Pokud to děti a žáci zvládnou, je dobré, aby měli alespoň chirurgickou roušku. MŠMT vydalo informace k provozu škol a školských zařízení  uplatňovaných od počátku dne 12. 4. 2021 do odvolání, které podrobně najdete na webových stránkách www.msmt.cz.

Vážení rodiče, děti a žáci, pedagogičtí pracovníci, věřím, že společně to všechno dobře zvládneme. Každá epidemie jednou skončí, těšíme se na naše společné setkání. S případnými dotazy se na nás kdykoliv obracejte.

On-line třídní schůzky se konají 13. 4. a 14. 4. 2021 v době od 15.00 do 17.00 hodin.

Přeji Vám všem především pevné zdraví, hodně štěstí, síly a optimismu.

Mgr. Bronislava Štursová,

V Pardubicích 8. 4. 2021

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena