Květen na prvním stupni (I. a III. třída)

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 jsme navštívili pardubickou nemocnici, kde nás paní učitelka provedla dětským oddělením a ukázala nám nejen jeho provoz. S látkovou panenkou Petruškou jsme si vyzkoušeli role zdravotních sestřiček a doktorů.

Dne 29. 5. 2017 proběhl Den dětí na Dynamu v Pardubicích. Jednalo se o sportovní dopoledne pro děti. Soutěžily v běhu, zvládaly překážky, házely na cíl a jiné. Dětem se sportovní dopoledne velice líbilo a byly také oceněny dárky.