Projektový den k průřezovému tématu EVVO v ZŠS I

V úterý 24. 4. jsme se zúčastnili projektového dne k průřezovému tématu EVVO. Hovořili jsme o třídění odpadů a s Tondou obalem jsme si zahráli interaktivní hru na třídění odpadů.Ve třídě jsme potom roztřídili i opravdový odpad, připravili jsme staré papíry a PET láhve do sběru.Ve skupinkách jsme plnili úkol "Co nepatří do přírody". Moc se nám líbila beseda s živými pejsky. Učili jsme se, jak se k nim správně a bezpečně chovat. Poslední hodinu jsme pracovali na školním pozemku – trhali jsme plevel a zaseli jsme ředkvičky a dýně.

Mgr. Ivana Křivková