Projektový den k průřezovému tématu osobnostní a sociální výchova v ZŠ VIII. (7., 8.)

13. 12. 2017 proběhl v rámci dne otevřených dveří projekt k průřezovému tématu osobnostní a sociální výchova, který jsme věnovali vztahům ve třídě, sebepoznávání, schopnosti komunikace verbální i neverbální. Žáci si vytvořili i své erby, ve kterých se snažili zachytit, co je pro ně charakteristické. Většina činností probíhala formou hry, takže jsme si všichni dopoledne dobře užili.

Text a foto Mgr. Irena Bláhovcová