Projektový den v Praktické škole dvouleté

Projektový den Osobnostní a sociální výchova proběhl i v Praktické škole dvouleté. Sešli jsme se ráno a hnedle jsme si udělali komunitní kruh. Povídali jsme si o lidských emocích, jak pomocí nich působíme na ostatní spolužáky a vůbec lidi. Na závěr jsme si některé emoce zahráli na hudební nástroje. Následně se pokusil každý z žáků vystihnout, jak se při hraní dané emoce cítil. V dobré náladě se žáci přesunuli do lavic, a protože bylo před Vánocemi, tak jsme všichni vytvořili přáníčko a odeslali jsme ho našim nejmilejším.

Další dvě hodiny jsme se pak družili společně se všemi žáky na vyhlašování výsledků krajské výtvarné soutěže, které proběhlo v naší škole.

Nálada byla parádní, veselá a předvánoční.

Fotka 3

Fotka 2