Projektový den v ZŠP II.

Dne 12.4.2017 těsně před velikonočními svátky jsme měli v naší škole projektový den. Pro naši třídu ZŠ II. to byl velmi pěkný den, kdy jsme vytvořili krásné kraslice a velikonoční obrázky. Další hodinu se nám věnovala paní učitelka  Bláhovcová , která nám představila svoje domácí mazlíčky – tři pejsky, kočku, agamu a šváby. Vyprávěla nám, jak se o ně starat a mohli jsme si je pohladit. Po přestávce nás čekala ještě beseda o kouření, která byla zajímavá i s názornou ukázkou, kolik je v cigaretě nikotinu.

Tento den byl opravdu plný nových poznatků a nám se moc líbil.