Prosinec v naší třídě

Prosinec začal příjemnou mikulášskou nadílkou a dále se nesl v duchu blížících se Vánoc. Udělali jsme si ve třídě pěknou vánoční výzdobu a všichni jsme se těšili na dárky pod vánočním stromečkem. 20. prosince jsme měli ještě náhradní termín projektového dne k osobnostní a sociální výchově. Povídali jsme si také o Vánocích – proč se slaví, jak se slaví v jiných zemích, o vánočních zvycích a hlavně o pěkných vztazích mezi lidmi, které by měly být po celý rok a ne jenom v čase vánočním.

Žáci ZŠS V. a Mgr. Alena Hořínková

Fotka 6