Školní atletický parapohár

Dne 9.6. se jsme se zúčastnili Školního atletického parapoháru, který byl vyvrcholením našich Atletických dopolední ve spolupráci se spolkem Atletika Bez bariér. Naši školu reprezentovalo celkem 64 žáků sestavených do šesti družstev. Společně s týmy z dalších škol Pardubického kraje tak mohli chlapci a dívky porovnat své síly ve čtyřech disciplínách. A to v běhu na 60 m, 200 m, skoku dalekém, hodu míčkem. Pro děti na vozíku to byla jízda na 60 m, 200 m a hod míčkem. Závod zakončily klasické a kombinované štafety na 4 x 60 m. Hodnotily se výsledky jednotlivců i družstev. Všichni sportovci naší školy se velmi snažili a podali krásné výkony. Konkurence byla opravdu veliká. Mezi jednotlivými disciplínami jsme mohli využít bohatý doprovodný program, a to skákací hrady, trampolíny, koloběžky a další zábavu. Pro doplnění energie na všechny sportovce čekala zmrzlina nebo palačinky. Závod proběhl za pěkného počasí a my si tento den plný sportu, zábavy a společných zážitků dosyta užili.

Mgr. Pavla Bišková

© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena