Vážení rodiče,

• stravujeme v ZŠ Pardubice – Polabiny, Npor. Eliáše 344, Pardubice
  • do ZŠ a zpět nás dopravuje školní mikrobus

Placení obědů:

Platba v hotovosti není možná!

Obědy je možné zaplatit převodem na účet, složit  peníze v bance nebo složenkou na poště.

Č. účtu: 10006-9701526524/0600 (ZŠ Pardubice -Polabiny, N. Eliáše 344, Pardubice

účet je veden u GE Money Bank Pardubice)

Variabilní symbolRODNÉ ČÍSLO DÍTĚTE (bez mezer, lomítek a pomlček)

Platí se nejpozději do 20. dne v měsíci (zálohy se platí měsíc předem).

Poslední platba bude v měsíci květnu (na červen).

Strávníci jsou rozděleni do věkových skupin. Do těchto věkových skupin jsou zařazování na dobu školního roku, ve kterém dosahují příslušného věku. Ke každé skupině je tedy přizpůsobena měsíční záloha na stravné.

Ceny obědů (měsíční záloha průměrná na 20 dní)

Strávníci 6-10 let ………………………………………………….540,- Kč (cena obědu 27,- Kč)

Strávníci 11-14 let ………………………………….…………….580,- Kč (cena obědu 29,- Kč)

Strávníci nad 15 let ……………………………………………….600,- Kč (cena obědu 30,- Kč)

Vyúčtování se provádí 1x v roce a to v červenci příslušného školního roku (ZŠ Pardubice – Polabiny, N. Eliáše).

Výdej obědů je zaveden pomocí nainstalovaného elektronického systému, znamená to, výdej obědů

pomocí Pardubické karty.

K evidenci dětí a jako doklad o zaplacení obědů slouží Pardubická karta.

Noví strávníci si přijdou s Pardubickou kartou do kanceláře školní jídelny a vedoucí jim číslo karty nahraje přes snímač v kanceláři. Ztrátu karty je nutné ihned nahlásit vedoucí  ŠJ  ZŠ Pardubice – Polabiny (paní Ivana Pešoutová).

Odhlašování obědů:

Na příslušný den nejpozději ráno do 7.00 hodin

telefonicky i na záznamník č. 464 629 970 (školní jídelna ZŠ Pardubice – Polabiny, Npor. Eliáše 344, Pardubice)

uveďte školu, jméno a datum odhlášení

Rodiče si oběd mohou vyzvednout pouze první den nemoci, kdy není možné jej odhlásit.

Výběr jídelny ZŠ Pardubice – Polabiny, N. Eliáše 344, Pardubice = 4457; web: www.zspol3.cz (jídelníček  i s alergeny)

Jídelníček