Školní projekt vedený studentkami resocializačního studia

Dne 12. 6. 2017 se žáci základní školy, praktické třídy a přípravné třídy zúčastnili školního projektu. Přípravná třída měla možnost vyzkoušet si různé dopravní situace za podpory dopravního značení a semaforu. I. stupeň s II. stupněm ZŠ a praktickou třídou se bezpečně seznamovali přes internet a měli tak možnost získat povědomí o rizicích spojených s Facebookem, emailem apod. Děkuji studentkám za skvělou a dobře připravenou prezentaci. Těším se na další spolupráci.

Mgr. Jan Metelka