Účast žáků na projektu Správná volba Hamet 2

Projekt je financovaný z ESF OPVK CZ.1.07/1.2.13/02.0005 Správná volba Hamet 2

Je realizován PPP Ústí nad Orlicí.

Hlavním cílem projektu je ověřování a zavádění nového diagnostického nástroje pro kariérové poradenství žáků s tělesným, intelektovým či jiným zdravotním postižením či znevýhodněním.

Projekt jim umožní výběr vhodného učebního oboru na základě nového diagnostického materiálu Hamet 2, který byl vyvinut společností BBW Waiblingen (SRN) a je aktuálně používán ve Slovenské republice v rámci Odborného učiliště Ladce.

V rámci projektu jsme v naší škole testovali 4 žáky 2. stupně a na základě výsledků testování a ve spolupráci s psycholožkou PPP Pardubice jim a jejich zákonným zástupcům byly sděleny předpoklady k výběru učebního oboru.

Bližší informace o projektu na www.pppuo.cz

Fotka 3

Fotka 2