Úspěch ve výtvarné soutěži (II., IV., V. třída)

Den 15. 12. 2016 byl velmi významný pro celou naši školu, ale zároveň velmi slavnostní pro naši třídu ZŠ II.(2.,4.,5.). Konal se totiž Den otevřených dveří v naší škole, jehož součástí bylo vyhodnocení Krajského kola výtvarné soutěže: Místo, kde žijeme .V této soutěži vyhrál 2. místo ve své kategorii žák naší třídy Vojtěch Skok, který dostal za odměnu krásný modrý batoh. Velkou radost celé třídě udělalo vítězství, kdy všichni žáci naší třídy obdržel Cenu poroty za společnou koláž: Naše město Pardubice. Dostali jsme drobné upomínkové předměty na tuto událost.

Fotka 4

Fotka 3