Výtvarné soutěže v dubnu

V dubnu se naši žáci zúčastnili dvou výtvarných soutěží. Jednou z nich byla soutěž s názvem Miss záložka, kterou vyhlašovalo knihkupectví KOSMAS. Tato soutěž byla věnována Mezinárodnímu dni knihy. Naši školu reprezentovalo 9 nejlépe vyzdobených záložek. Z nich byly ohodnoceny dvě záložky žáků Natálie Fontošové a Santiaga Ďurače. Srdečně blahopřejeme. Druhou soutěží je celorepubliková výtvarná soutěž „Western a koně očima dětí“, do které jsme zaslali 15 prací žáků ze ZŠ I., ZŠ II., ZŠP VII., ZŠS III. A ZŠS V.

Vypracovala Mgr. Věra Krňávková