Žabičky v březnu

Žabičky a tajemný svět knih

V březnu jsme se s paní učitelkou byli podívat v knihovně na naší škole. Seznámili jsme se s knihami, které jsou pro nás určené, zahráli si na detektiva a prohlíželi jsme si dětské knížky. Bylo to pěkně strávené dopoledne. Slibujeme, že se ke knížkám budeme chovat šetrně.

Žabičky malují jaro

Na jaře, na jaře, čáp jede v kočáře.

Hej hopy, hej hopy, hej hopy hop.

Hurá, už je tu jaro. S paní učitelkou jsme si o něm hodně povídali. Dozvěděli jsme se, jaké květiny začínají růst na zahrádkách, a také se je naučili poznávat. Také jsme se dozvěděli něco o ptáčcích, kteří se k nám začínají vracet. A také je samozřejmě poznáme. Několik nejznámějších květin jsme se pokusili nakreslit a vytvořili i nejznámějšího ptáčka – čápa.

Podívejte se, jak se nám to povedlo.

Fotka 8

Fotka 7