Zážitkový adaptační program pro speciální školu v rámci preventivní strategie školy

Naše škola získala příspěvek od Pardubického kraje z programu na podporu rozvoje činnosti škol a školských zařízení v oblasti bezpečného klimatu školy. Díky tomuto příspěvku jsme mohli dne 22. 10. 2018 v městských lesích Chrudim – Podhůra uskutečnit zážitkový adaptační program pro žáky školy. Navázali jsme tak na zkušenosti z realizovaných aktivit za podpory Pedagogicko-psychologické poradny Ústí nad Orlicí a společně vytvořili předpoklady pro dlouhodobé pozitivní, bezpečné klima na škole.

Mgr.Jan Metelka