Říjen v družince ŠD V.

Říjen byl pro nás velice pestrým měsícem. Vyráběli jsme mnoho výrobků z přírodnin – např. šneky s využitím kaštanů, stromy a sovičky s využitím listů, které jsme si nasbírali na našich procházkách.

7. října jsme si mohli vyzkoušet na vlastní kůži dostihový závod Velkou pardubickou. Na našem školním hřišti jsme si zkusili podobné překážky, které mají závodníci v této soutěži.

Také jsme měli Jablíčkový týden, kdy jsme připravovali pokrm z jablek. Vyrobili jsme jablíčkový kompot, na kterém jsme si velice pochutnali. Nejvíce jsme se ovšem  v tomto měsíci těšili na svátek Halloween, kdy jsme si vydlabali dýni.
Na měsíc říjen budeme opravdu rádi vzpomínat a teď vzhůru do dalšího měsíce.

tn_obrazek_15598.jpeg

tn_obrazek_15597.jpeg