A konečně míříme k cíli….

Poslední měsíc školního roku jsme si všichni moc užili. Na školním hřišti se konal  projektový den "Co se děje v trávě“. Z Pet víček jsme například skládali barevné motýly a poznávali svět hmyzu. Nejvíce se nám líbila diskotéka, kterou jsme si uspořádali k zakončení školního roku. Byla tam spousta zábavy, balonků i dobrot. A jaké ovoce máme nejraději? Přece jahody . Honzíka s Majdičkou práce s prstovými barvami moc bavila. V parku na Špici nás čekalo zpívání a opékaní špekáčků . A nyní už se těšíme na léto a prázdniny!