Atletický kroužek 2020/2021

I v letošním školním roce mohou naši žáci navštěvovat Atletický kroužek, který probíhá ve spolupráci s Atletikou Bez Bariér z., s. jako mezičlánek mezi školní přípravou a náplní volného času pro handicapovanou a sociálně znevýhodněnou mládež. Žáci se pod vedením trenéra pravidelně účastní sportovní přípravy a rozvíjejí své pohybové dovednosti, které pak mohou uplatnit na závodech (např. Školní atletický parapohár, Atletický čtyřboj) nebo i u jiných sportů. Tyto pravidelné pohybové aktivity přispívají nejen ke zlepšení fyzické kondice, ale jsou důležité i pro posilování sociálních dovedností našich žáků.

Bc. Pavla Bišková