Barevné dny v naší ŠD VI.

Teplé květnové počasí nám dovolilo naplno si užívat venkovních aktivit na školním hřišti. Děti hrály hru na honěnou, míčové hry, jezdily na koloběžkách, stavěly hrady z písku. A protože všechno kvete, vyráběli jsme si kvetoucí i odkvetlé pampelišky a také si z natrhaných pampelišek vyrobili med, který jsme darovali maminkám k svátku matek. V rámci projektových dnů si děti vyrobily kočičku z hlíny, zasadily macešku do květináče, vyrobily voňavý pytlík z bylinek, zasoutěžily si na sportovním dnu a setkaly se se zvířátky v tělocvičně školy. Moc jsme si všechny projektové dny užili.