Barevný a veselý únor v ZŠS VI

Nadpis našeho příspěvku říká pravdu. Únor v naší třídě byl opravdu barevný a veselý. Samozřejmě, že jsme se učili. Např. jsme pracovali na počítači, procvičovali jsme jemnou motoriku a při řečové výchově se zabývali rytmem slov. Ale také jsme tvořili k svátku sv. Valentýna srdíčkový létající balón, vyráběli výzdobu pro nadcházející karneval speciálních tříd, kterého jsme se také z´účastnili a báječně si jej užili. Tancovali jsme, soutěžili v zábavných disciplínách a nakonec si odnesli i malou odměnu. A to je pro tento měsíc všechno. Únor skončil a s ním je u konce i zima. A co nám přinese březen – první jarní měsíc? To se necháme překvapit.

Mgr. Andrea Suchá