Barevný podzim s dráčkem

Říjen byl v naší družince velmi pestrý. Podzimní měsíc nás vybízel ke sběru barevného listí a z něj jsme pletli věnce. Zahráli jsme si na krále a královny podzimu. V tělocvičně byla pro děti připravena překážková dráha na počest Velké pardubické. Každý si vyrobil svého koníka. Během jablíčkového týdne jsme si pochutnali na jablečném dezertu, který jsme si společně uvařili. Tvořivost jsme uplatnili během Halloweenské dílničky při vydlabávání dýně a výrobě svítilny. Čteme a účastníme se projektu ,,Čtení pomáhá“.