Barevný říjen v ZŠ VII. (7., 8., 9.)

Říjnové dny naší třídy byly opravdu barevné. Barevné pestrostí, zážitky, akcemi a společně strávenými hezkými dny a týdny.

6. 10. jsme ve společnosti pejsků a koťátka paní učitelky Bláhovcové oslavili Mezinárodní den zvířat. Slunečné podzimní dny jsme si vychutnávali při procházkách Pardubicemi a okolím zámku. V „Jablkovém týdnu“ jsme si osladili jeden ze dnů výborným jablečným závinem. Tajemství, krásu a význam stromů i jejich mystiku jsme poznali v rámci projektu „Den stromů“. Dalším projektem jsme si připomněli i výročí „Dne státnosti“. A i když se letní olympiáda v Tokiu uskutečnit nemohla kvůli koronavirové epidemii, my jsme si ji připomněli alespoň kresbou obrázků do krajské výtvarné soutěže s názvem „Tokio 2020 – žijeme sportem.“

A pak se pro nás, stejně jako na jaře, škola uzavřela. Kdy se sejdeme? Kdo ví!