Březen: Pohádkový svět: Sluníčko, sluníčko popojdi maličko

Březen je prvním jarním měsícem a naše družinka ho začala výrobou přáníček maminkám k svátku - MDŽ.     Při procházkách děti pozorovaly, jak se příroda probouzí ze zimního spánku. Vyrobily si jarní věnec na dveře, sluníčko, které nám zatím moc nepřeje, a v Jarní dílně tvořily jarní kytičky z papíru. Zvířátková dětská jóga, modelování ovoce, poznávání listnatých stromů i společenské hry zpestřily zamračené dny. Po poslechu pohádky „Kráska a zvíře“ na děti čekalo i sudoku s námětem této pohádky a krásné omalovánky.

Text a foto: Bc. J. Čapková