Březen s chytrou liškou v ŠD II.

Náplň měsíce března se nesla v duchu probouzejícího se jara. Připomněli si změny v jarní přírodě, poznávali jarní květiny, vybrali nejoblíbenější a tu si v rámci Jarní dílny také vytvořili. Včelka Bee bot byla naším pomocníkem při zopakování zástupců domácích zvířat. Přečetli jsme si pohádku O lišce a vráně, naučili se básničku „Liška“ a zahráli pohybovou hru se stejným názvem. V závěru měsíce se zapojili do hlasování v krajské výtvarné soutěži „Moje město, vesnice má podob tisíce“.

Text a foto: J. Casková