Březen v družince

První jarní měsíc v letošním školním roce nám moc tepla a jarního sluníčka nedopřál, a tak jsme se věnovali činnostem v teple naší školy. Naše družinka dostala nový jarní kabát. Děti malovaly a tvořily obrázky jarních květin, rozkvetlého stromu a čápů na komíně. Nechybělo ani povídání o probouzející se jarní přírodě či o zvířátkách, jimž se na jaře rodí mláďátka. Děti se naučily básničku „ Sněženka“ a společně jsme se těšili na slunné dny u pohádky „O jarním sluníčku“. Nezapomněli jsme ani na pohyb, různé hry a soutěže.