Březen v naší družince

Když se březen vydaří je to krásné předjaří. Ptáčci si už zpívají, příchod jara vítají. Březen začal v naší družince tvořením jarních motivů, ke kterým patří kytičky, ptáčci, slepičky, kuřátka a zajíčci. Oslavili jsme narozeniny spolužáků Marečka a Tomáška, a také jsme popřáli k svátku panu školníkovi Tomášovi, který s námi jezdí každý den na obědy. Verunka předala vlastnoručně ušité srdíčko. Připomněli jsme si blížící se Velikonoce Velikonoční dílnou, na které jsme vyráběli přáníčka, pomlázky, stojánek na vajíčka, která si každý z nás nazdobil kořením. Přejeme všem krásné Velikonoční svátky.