Březen v ŠD I.

Měsíc březen s sebou přinesl nejen konec zimy, ale také příchod jara spojený s teplejšími slunnými dny a zřetelnými změnami v přírodě. Krásné počasí nás vytáhlo na první jarní procházku. Znaky jara jsme si připomněli pomocí didaktické hračky Bee-bot včelky. Čekaly nás jarní dílny, při kterých děti vyráběly včeličky, včelí plástev a květiny. Nezapomněli jsme si připomenout Den vody. Děti přemýšlely nad důležitostí vody pro naší planetu Zemi. V rámci prvního jarního dne děti poznávaly a skládaly jarní květiny.