Březen v ŠD III.

Březen nás překvapil teplými slunečnými dny, které nám umožnily trávit čas v přírodě. Na vycházkách jsme si zahráli na detektivy a vyhledávali první posly jara. Na dětském hřišti a školní zahradě jsme pokračovali ve společných pohybových a tvořivých hrách. Zúčastnili jsme se sbírky „Krabice od srdce“ určené pro radost ukrajinským dětem. V jarní dílně jsme si vyrobili květníky, do kterých jsme vyseli řeřichu a věříme, že v dubnu sklidíme bohatou úrodu. V rámci celoroční hry jsme se seznámili s časopisem Mateřídouška.

Iveta Potůčková

tn_obrazek_14467.jpeg