Březen v ZŚS I.

„Březen, za kamna vlezem, “ říká známá pranostika. A to se letos vyplnilo doslova! Kvůli opětovné pandemii koronaviru, jsme byli od 1. března nuceni zůstat v teple domova. Naše výuka od této chvíle probíhá „na dálku“. Učíme se doma se svými rodiči, kteří chodí do školy pro úkoly. To abychom, až se do školy vrátíme, mohli pokračovat tam, kde jsme skončili. A společnými silami se nám to daří. Doufejme, že tento stav už nebude trvat dlouho a my se zase uvidíme ve školních lavicích. Čekají tam na nás nejen nové pomůcky, které vyrobily šikovné paní asistentky s paní učitelkou, ale i jarně vyzdobená třída. Tak hodně štěstí a zdraví všem a brzy Ahoj!

Mgr. Pavla Bišková

tn_obrazek_12291.jpeg