Březen v ZŠ II

V březnu jsme měli opravdu hodně práce. Po dlouhé zimě se objevilo konečně trošku jarní počasí a první sluneční paprsky nám dodaly novou energii, kterou jsme náležitě využili na školní zahradě při hrabaní a úklidu. Po šedé zimě přišlo barevné jaro a i my jsme všechny druhy barev zahrnuli do našeho tvoření a učení. Zúčastnili jsme se programu „Pyramidáček a výživový talíř“ a s paní učitelkou  Biškovou si vyzkoušeli práci s novými pomůckami. Naučili jsme se, které potraviny jsou pro nás zdravé a nezdravé, a vyzkoušeli jsme si sestavit správný jídelníček. Ať slunečních paprsků stále přibývá a my konečně můžeme jít ven nasát tu pravou jarní atmosféru.

Mgr. Zdeňka Bělochová