Březen v ZŚS VI.

Měsíc březen začal hned od prvního dne smutně. Přišlo vládní nařízení a opět nám zavřeli školu. Paní učitelka nám připravila úkoly pro distanční výuku. Rodiče nám je vyzvedli a přinesli domů. A opět jsme zůstali zavření doma a pracovali na nich za pomoci rodičů. Paní učitelka nám volala, radila se s rodiči a pomáhala, když bylo potřeba. Všichni jsme jí vždy říkali, že už chceme do školy, že se nám stýská. Stýskalo se i paní učitelce. Do každé složky s výukou nám vždy přiložila též obrázek na vybarvení pro radost. Už jsme doma celý měsíc a všichni jsme se shodli na tom, že už chceme co nejdříve do školy.

Mgr. Světlana Pavelková