Březen v ZŠ VI. (6., 7., 8., 9.)

První sluneční paprsky nás naplnily jarní náladou a tu jsme si přenesly i do třídy v podobě jarního malování. Užili jsme si i několik akcí. Preventivní program „Zdravý úsměv“ pod vedením paní učitelky Biškové či PD „Výchova k práci a zaměstnanosti“. Březen je „měsícem knihy“ a s knihami jsme pracovali třeba i v počítačové učebně. Jako každý rok, i letos se vycházející a starší žíci zúčastnili PD v OU Chroustovice, který byl tentokrát zaměřen na gastronomii a který si všichni moc hezky užili. Březen skončil, před námi je duben a poslední čtvrtletí tohoto školního roku. Uvidíme, co nám přinese.

Mgr. Andrea Suchá