Březen v ZŠ VII

Jaro jsme v naší třídě přivítali sportem. Valentýna, Vojta a Adam se zúčastnili florbalového turnaje, kde obsadili krásné třetí místo. Valentýna reprezentovala naši třídu v Atletickém čtyřboji, ve kterém vybojovala dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili! Ke zdravému životnímu stylu patří nejen sport, ale i vyvážená strava. Její zásady jsme si osvojili v rámci programu „Pyramidáček a Výživový talíř“. Zábavnou formou jsme se naučili sestavit si zdravý jídelníček. Zajímavý pro nás byl projektový den „Výchova k práci a zaměstnanosti“, během kterého jsme si představili různá povolání. Profese jsme poznávali na obrázcích a zahráli si je i formou pantomimy. Dozvěděli jsme se spoustu užitečných informací. Každý z nás nakonec našel to své „vysněné“ povolání, které by rád v budoucnu vykonával. Tak nám držte palce, ať se nám to podaří.

Bc. Pavla Bišková