Březen v ZŠ VII. (6., 7., 8., 9.)

Ač naše školní dny trvaly necelé dva týdny, stihli jsme toho dost. Připravit si palačinky a ovocný pohár se zmrzlinou při pracovním vyučování, vyslechnout přednášku o škodlivosti kouření a otisknout své dlaně na Strom života naší školy. „Dotek jara“, tak jsme nazvali soubor kreseb s jarní tématikou.

A pak přišel 11. březen a s ním i nařízení vlády o uzavření škol v důsledku koronavirové pandemie. Naše výuka od této chvíle probíhá „na dálku“. To abychom, až se do školy vrátíme, mohli pokračovat tam, kde jsme skončili. Tak hodně štěstí a zdraví všem a brzy zase…..Na shledanou!

Mgr. Andrea Suchá