Březen v ZŠ VII. (7., 9.)

I v březnu jsme se, jako každý jiný měsíc, pilně učili. Např. jsme se zabývali tiskovými zprávami a oznámeními v hodinách češtiny. V matematice jsme rozšiřovali své znalosti z oblasti geometrických těles formou interaktivní výuky. U IT techniky jsme zůstali i při výuce digitálních technologií a grafiky. Jaro bylo tématem výtvarné výchovy. Kluci se tématem jara zabývali i při pracovním vyučování, kdy vyráběli ptačí budky. Dívky zase tvořily lapače snů pro lepší spánek. A stihli jsme i projektový den k PT „Výchova k práci a zaměstnanosti“. A před námi je duben, Velikonoce a snad i hezké jarní dny.

Mgr. Andrea Suchá