Březen v ZŠS I.

Březen je tu a s ním i dlouho očekávané jaro, jehož nástup jsme bedlivě sledovali na společných procházkách v okolí školy. Příroda se pomaloučku probouzí a je stále krásnější. I my jsme si jarně vyzdobili třídu květinovými motivy. Kytičky jsme vyráběli z papíru, modelíny a malovali při výtvarné výchově. No podívejte, jak se nám povedly! Také jsme poznávali části oblečení, trénovali rozepínání knoflíků a tvořili z textilu. Nejvíc se ale těšíme, až bude sluníčko pořádně hřát a my odložíme zimní bundy a čepice. Tak ahoj v dubnu!

Mgr. Pavla Bišková