Březen ve ŠD I

Měsíc březen s sebou přinesl první jarní den a krásné slunné dny, které ve školní družince byly inspirací pro častý pohyb na čerstvém vzduchu. Na 8. března každoročně připadají oslavy Mezinárodního dne žen. Děti vyráběly přáníčka pro své maminky, tety, babičky a známé, aby jim popřály k jejich svátku. Během procházky děti našly první sněženky, které následně výtvarně ztvárnily. V rámci „Jarních dílen“ si děti vyrobily papírový klíč s barevnými květinami. Naše družinka se zapojila do sbírky „Krabice od srdce“, což je projekt na pomoc ukrajinským dětem. Děti namalovaly na krabici obrázky a společně jsme ji naplnili.